Gotówka od zawsze towarzyszyła człowiekowi, już VII wieku p.n.e. Fenicjanie zaczęli ją stosować przy transakcjach i do dziś jest to najpopularniejsza forma realizacji płatności.
Mimo upływu lat, reklamowania wielu metod i sposobów płatności bezgotówkowych, nadal pozostaje ona ulubioną metodą płatności Polaków.
Gotówkę darzymy największą sympatią i zaufaniem. Potwierdzają to statystyki Narodowego Banku Polskiego, pokazujące że w ostatnich latach niemal dwukrotnie wzrosła ilość banknotów i monet znajdujących się w obiegu.
Kongresy Obsługi Gotówki zyskały sobie miano otwartej platformy dyskusyjnej, gdzie główni uczestnicy rynku i dostawcy technologii omawiają przyszłość gotówki w Polsce oraz planują jej nowoczesny i bezpieczny obrót. Tak będzie także na tegorocznym, VII już Kongresie.
Podmiotami, które aktywnie uczestniczą w procesie logistyki wartości pieniężnych w Polsce są Narodowy Bank Polski, banki, operatorzy sieci bankomatów, dostawcy nowoczesnych technologii związanych z obsługą gotówką, jak również firmy zajmujące się jej procesowaniem oraz gwarantujące jej bezpieczne przechowywanie i transport.
To jedyna okazja do poznania oczekiwań uczestników rynku oraz możliwości zastosowania najnowszych rozwiązań technologicznych w logistyce wartości pieniężnych.
Konferencja co roku kierowana jest do pracowników banków oraz sieci handlowych odpowiedzialnych za obsługę gotówki (w tym bankomatów): naczelników i pracowników wydziałów kasowo – skarbcowych, skarbników, itp.
Dla przedstawicieli banków, SKOK-ów, pracowników sieci handlowych oraz środowiska naukowego udział był bezpłatny.
Pozostałe osoby zainteresowane wykupieniem biletu kontakt z działem reklamy: reklama@wydawnictwocpb.pl
Zapraszamy.
Mając na względzie obecną sytuację, spowodowaną pandemią koronawirusa COVID-19 tegoroczna konferencja została zorganizowana w trybie online.