Forum Bezpieczeństwa Banków 2018

Hotel Novotel Centrum w Warszawie | 10 maja 2018 r.

 

Oficjalny hasztag: #ForumBB

TwitterRelację z tegorocznego wydarzenia znajdziecie Państwo na portalu Twitter, na koncie Miesięcznika Finansowego BANK: @MiesiecznikBANK

FacebookZapraszamy również do obserwowania konta Miesięcznika Finansowego BANK na którym zamieścimy relację on-line z wybranych części konferencji Forum Bezpieczeństwa Banków 2018.

 

„Możesz wydać fortunę na zakup technologii i usług, a twoja infrastruktura sieciowa może nadal być podatna na staroświeckie manipulacje”. 
Kevin Mitnick

 

 

Mottem VII edycji Forum Bezpieczeństwa Banków są słowa słynnego włamywacza komputerowego – Kevina Mitnick’a. Zwracają one naszą uwagę na potrzebę ciągłego analizowania statystyk oraz sposobów działania przestępców. Kevin Mitnick w swojej przestępczej działalności perfekcyjnie wykorzystywał inżynierię społeczną. To ona często okazuje się najskuteczniejszym orężem przełamującym najbardziej zaawansowane pod względem technologicznym zabezpieczenia.

Dlatego wśród prelegentów mieliśmy przede wszystkim doświadczonych praktyków. Nie było wśród nich Kevina Mitnicka, ale zaproszeni eksperci połączyli w swoich prezentacjach oraz debatach teorię ze studiami konkretnych przypadków. Zaprezentowaliśmy najnowsze technologiczne osiągnięcia w dziedzinie bezpieczeństwa, ale także proste i skuteczne metody, o których nie wolno nam zapominać. Nie dajmy się zwieść iluzji cyfrowego świata. W praktyce musimy chronić pieniądze naszych klientów przed wszystkimi łasymi na nie przestępcami. I tymi wykorzystującymi łomy, materiały wybuchowe, wózki widłowe, jak również tymi, którzy potrafią sięgnąć po najbardziej wyrafinowane narzędzia informatyczne.Dzięki odpowiednim sposobom działania i współpracy oraz dostępnym narzędziom, poradzimy sobie z nimi wszystkimi.

Odbywające się od siedmiu lat Forum Bezpieczeństwa Banków jest platformą wymiany informacji oraz doświadczeń związanych z bezpieczeństwem banków. Dedykujemy ją menadżerom oraz specjalistom, którzy odpowiadają za to zaszczytne i wymagające zaangażowania zadanie.

 

Hasłem tegorocznej edycji było: OBRONA ADEKWATNA DO ATAKU.

Dla pracowników banków, SKOK-ów i firm ubezpieczeniowych – uczestnictwo było bezpłatne. 

 

Uwaga:
Nieodwołanie bezpłatnego zgłoszenia do 28 kwietnia 2018 r. włącznie i nie wzięcie udziału w konferencji spowoduje obciążenie kwotą w wysokości 350 zł (+23% VAT), stanowiącą opłatę manipulacyjną uwzględniającą rezerwację miejsca, koszty cateringu oraz materiałów konferencyjnych. Odwołanie uczestnictwa można dokonać wyłącznie drogą e-mailową: rejestracja@wydawnictwocpb.pl

 

 

Kontakt

Kontakt dla sponsorów oraz dla uczestników z firm:

Karol Mazan
k.mazan@wydawnictwocpb.pl
tel. 512 151 989

Paweł Wyżkiewicz
p.wyzkiewicz@wydawnictwocpb.pl
tel. 692 388 492

Administrator strony www:

Olga Kripiec
olga.kripiec@cpb.pl
tel. 723 723 756

Rejestracja i sprawy organizacyjne:

Marta Rakowska
m.rakowska@alebank.pl
tel. (22) 627 59 64

Centrum Prawa Bankowego i Informacji
Centrum Edukacyjno-Marketingowe
ul. Solec 101/5
00-382 Warszawa

Miejsce wydarzenia

Galeria zdjęć