International Biometric Congress 2016

Józefów, hotel Holiday Inn | 31 maja - 1 czerwca 2016

English version English version

International Biometric Congress (IBC) to największa w regionie Europy Centralno-Wschodniej, międzynarodowa konferencja poświęcona zastosowaniu biometrii w bankowości. Organizowana jest przez Forum Technologii Bankowych Związku Banków Polskich, we współpracy z Centrum Prawa Bankowego i Informacji Sp. z o. o.

Podczas konferencji prowadzony jest dialog pomiędzy przedstawicielami sektora bankowego, administracji publicznej i firm technologicznych, świata nauki oraz prawnikami na temat wykorzystania biometrii w polskim i zagranicznym sektorze usług finansowych i publicznych.

Wiodącym tematem podczas tegorocznej edycji IBC był temat „Biometria w narodowym eID” związany z projektem prowadzonym przez Ministerstwo Rozwoju oraz Ministerstwo Cyfryzacji. W ramach konferencji odbyła się debata członków zarządów czołowych banków w Polsce, przedstawicieli sektora publicznego oraz firm technologicznych.

Konferencja IBC stanowi platformę do wymiany doświadczeń, przedstawiając najnowsze zastosowania i wdrożenia biometrii w bankowości.

W odpowiedzi na potrzeby banków, w trakcie trwania odbyły się warsztaty z zakresu wykorzystania biometrii w placówkach bankowych oraz w kanałach zdalnych, prowadzone przez czołowych ekspertów w Polsce.

Konferencja skierowana jest do:

  • przedstawicieli sektora bankowego (departamenty: bezpieczeństwa, IT, prawne, operacyjne, biznesowe, optymalizacji procesów, bankowości elektronicznej, bankowości korporacyjnej);
  • banków centralnych, w tym Narodowego Banku Polskiego;
  • przedstawicieli firm informatycznych, technologicznych, infrastrukturalnych działających w obszarze biometrii i rozwiązań bankowych;
  • przedstawicieli administracji publicznej, w tym Ministerstwa Rozwoju, Ministerstwa Spraw Wewnętrznych, Ministerstwa Cyfryzacji, Ministerstwa Finansów, Narodowego Funduszu Zdrowia;
  • Poczty Polskiej.

 

 

 

Kontakt

Sprawy organizacyjne: Marta Rakowska m.rakowska@aleBank.pl tel. (22) 627 59 64

Kontakt dla sponsorów oraz dla uczestników z firm: reklama@wydawnictwocpb.pl

Centrum Prawa Bankowego i Informacji Centrum Edukacyjno-Marketingowe ul. Solec 101/5 00-382 Warszawa

Galeria zdjęć