International Biometric Congress 2018

3 października 2018 r.
Reduta Banku Polskiego

Tegoroczna edycja International Biometric Congress, była połączona się z wyjątkową rocznicą. Już po raz dziesiąty kluczowi eksperci i przedstawiciele najważniejszych instytucji finansowych spotkali się, aby omówić wykorzystanie i rozwój biometrii w bankowości. Mając za sobą szereg udanych edycji, Kongres szczyci się rozległym programem skoncentrowanym na trendach i innowacjach, jak również międzynarodowymi panelistami, co czyni to wydarzenie jednym z najważniejszych spotkań w dziedzinie biometrii w regionie Europy Centralnej i Środkowej.

10-ta edycja IBC była świetną okazja do podsumowań, do spojrzenia na dotychczasowy rozwój, praktyczne wykorzystanie, ale i przyszłość biometrii, czemu w całości zostanie poświęcona osobna sesja. W kontekście dotychczasowej historii i obecnych wyzwań, spróbujemy odpowiedzieć na pytania odnośnie tego co nas czeka i jak najlepiej wykorzystać biometrię w przyszłości, w tym zastosowanie AI w biometrii.

Częścią konferencji były prezentacje dotykające aspektów prawnych, funkcjonalnych, jak i case study pokazujące rozwiązania stosowane przez kluczowych graczy w regionie. Poruszony został temat biometrii finger vein, silnego uwierzytelnienia oraz wykorzystania biometrii pasywnej w systemach antyfraudowych. Całość, tradycyjnie zamkneliśmy debatą ekspercką.

Wśród panelistów gościliśmy członków zarządów, prezesów, dyrektorów i dyrektorów zarządzających największych polskich banków, instytucji finansowych w regionie, a także przedstawicieli innowacyjnych firm oferujących sprawdzone rozwiązania w zakresie biometrii.

Zważywszy na wysoki poziom merytoryczny prelekcji, rozległość i unikatowość zagadnień, International Biometric Congress, to obowiązkowe spotkanie dla wszystkich zainteresowanych profesjonalnym wykorzystaniem biometrii w nowoczesnych instytucjach finansowych.

English version

Prelegenci

Udział w konferencji był bezpłatny dla przedstawicieli banków, SKOK-ów oraz środowiska naukowego.

Organizatorzy

Partnerzy merytoryczni

Partnerzy

Patroni medialni

Kontakt

Sprawy organizacyjne:
Marta Rakowska
m.rakowska@aleBank.pl
tel. (22) 627 59 64

Kontakt dla sponsorów oraz dla uczestników z firm:

reklama@wydawnictwocpb.pl

Administrator strony www:
Olga Kripiec
olga.kripiec@cpb.pl
tel. 723 723 756

Centrum Prawa Bankowego i Informacji
Centrum Edukacyjno – Marketingowe
ul. Solec 101/5
00-382 Warszawa

 

Miejsce wydarzenia

Bieżące konferencje

Zakończone konferencje