IT@BANK 2018

15 listopada 2018 r.
Hilton Warsaw Hotel and Convention Centre

TwitterRelację z tegorocznego wydarzenia znajdziecie Państwo na portalu Twitter, na koncie Miesięcznika Finansowego BANK: @MiesiecznikBANK

Oficjalny hasztag: #ITBANK

  Zapraszamy do obserwowania konta Miesięcznika Finansowego BANK na którym zamieściliśmy relację z wybranych części konferencji IT@BANK 2018 oraz wyniki Rankingu.

FacebookZapraszamy również do obserwowania konta Miesięcznika Finansowego BANK na którym zamieściliśmy relację on-line z wybranych części konferencji IT@BANK 2018 oraz wyniki Rankingu.

IT@BANK to największe i najbardziej prestiżowe w Polsce spotkanie środowiska informatycznego  z  polskim  sektorem bankowym. Tematyka  tegorocznej edycji dedykowana była najnowszym, globalnym  trendom w bankowym  IT oraz wpływu nowych technologii na rozwój i efektywność sektora. Doroczne spotkanie zainteresowanych środowisk było dobrą okazją do bezpośrednich spotkań managementu bankowego i technologicznego.

W wydarzeniu uczestniczyło ponad 600 osób – w tej liczbie reprezentanci środowisk naukowych i przedstawiciele resortów, parlamentu oraz instytucji współpracujących na rzecz rozwoju polskiej gospodarki.

Organizatorzy: Centrum Prawa Bankowego i Informacji, Związek  Banków Polskich, Forum Technologii Bankowych i Rada Bankowości Elektronicznej oraz redakcja „Miesięcznika Finansowego BANK”.

Konferencja była okazją do publikacji Rankingu IT@BANK 2018, dostępnego w listopadowym wydaniu Miesięcznika BANK.

IT@BANK FINTECH CHALLENGE 2.0 – wzorem lat ubiegłych, zaprezentowano w odrębnej sesji najciekawsze rozwiązania fintechów, które mogą wywrzeć wpływ na rozwój sektora finansowego. Spośród wszystkich zgłoszonych kandydatów Rada Programowa wybrała 6 najlepszych propozycji, które przedstawiono na konferencji i poddano pod głosownie audytorium. Najlepiej oceniona firma zaprezentuje swoją ofertę na łamach „Miesięcznika Finansowego BANK”. Zwycięzcą tegorocznej edycji zostali twórcy inteligentnego asystenta Edward.ai.

Relacja online na portalu Twitter:

Prelegenci

Rada programowa

Organizatorzy

Patroni honorowi

Partnerzy merytoryczni

Partnerzy generalni

Partnerzy

Patroni medialni

Kontakt

Kontakt dla sponsorów oraz dla uczestników z firm:

Paweł Wyżkiewicz
p.wyzkiewicz@wydawnictwocpb.pl
tel. 692 388 492

Karol Mazan
k.mazan@wydawnictwocpb.pl
tel. 512 151 989

Sprawy organizacyjne:

Marta Rakowska
m.rakowska@aleBank.pl
tel. (22) 627 59 64

Kontakt dla Mediów:

Emilia Ożarowska
emilia.ozarowska@cpb.pl
tel. 22 48 68 428, tel. kom. 723 723 769

Administrator strony www:

Olga Kripiec
olga.kripiec@cpb.pl
tel. 723 723 756

Centrum Prawa Bankowego i Informacji
Centrum Edukacyjno-Marketingowe
ul. Solec 101/5
00-382 Warszawa

Miejsce wydarzenia

Bieżące konferencje

Zakończone konferencje